Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2013

 

PLÁN PRÁCE NA ROK 2013.

13. 1. 2013

 

 

 1. Tradiční hasičský ples v Obrubcích dne 19. 1. 2013

 2. Zimní soustředění s dětmi 27.2. – 3.3. 2013

 3. Tradiční vepřové hody  (březen)

 4. Posezení s našimi členkami a ženami z obce na MDŽ   8.3. nebo 9.3. 2013

 5. Celodenní výlet ( duben)

 6. Sběr železného odpadu  ( květen)

 7. Zapojení se opět   do humanitární sbírky Ligy proti rakovině  ( květen)

 8. Uspořádání oslav 130. let  trvání našeho sboru 22.6. 2013

 9. Letní zábava   ( červenec)

10. Letní soustředění s dětmi na horách  (  dovolená Škoda Auto)

11. Prodloužený víkend na Moravě

12. Uspořádání ochutnávky vína s výkladem  (říjen)

13. Tradiční hasičská Šipkyjáda  (listopad)

14. Tradniční Adventní posezení  1. 12. 2013

15. Tradiční Půlnoční v hasičské klubovně 24.12. 2013

16. Výborové schůze min. 1x za měsíc

17. Na brigádách odpracovat min. stejný počet hodin jako loni  (1965 hod.)

18. Pokračování ve sběru vysloužilých elektrospotřebičů, rozšíření do okolních

      obcí

19. Účastnit se celého Boleslavského poháru  (muži, děti)

20. Účast na soutěžích okolních sborů a různých jiných soutěží

21. Údržba výstroje, výzbroje, hasičské zbrojnice

22. Zvyšování kvalifikace všech členů SDH ( kurzy, školení)

23. Nábor nových členů ( všech věkových kategorií)

24. Návštěva našich členů  u příležitosti  životního jubilea

25. Uspořádání akcí s místními spolky

26. Uspořádání dle zájmu besedy, posezení nebo promítání

27. Uspořádání zájezdu pro dříve narozené členy a občany s hudbou

28. Bleší trh

29. Pomoc místním rybářům při pořádání veřejných závodů

 

 

                          Soutěže 2013

24.2-         Plamen-                              Dobrovice

27.4-         Memoriál-                           Bukovno

X.5-           Memoriál-                           Nová ves u Bakova

11.5-         B.P-                                    Dlouhá Lhota

X.5-           Okrskova-                           Rohatsko

X.6-           Netradiční-                         Dobšín – Kamenice

8.6-           B.P-                                    Vinec

22.6-         Oslavy 130 let-                   Obruby

15.6-         B.P-                                    Chotětov

X.6-           Netradiční-                         Vlčí Pole

X.6-           Noční-                                Kosořice

17.8-         B.P-                                    Sukorady

31.8-         B.P-                                    Březno

7.9-           B.P-                                    Petkovy

X.9-           Štafeta 60 m-                     Plazy

14.9-         B.P-                                   Kosořice